Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem opakowań

Dowiedz się o naszej misji

Misja

Kim jesteśmy?

DROPAK to firma działająca na rynku od 2005 r., oparta wyłącznie na polskim kapitale. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektur falistych i litych.

To, w jakim miejscu jesteśmy obecnie jest wynikiem ogromnego nakładu pracy i dużego zaangażowania właścicieli i pracowników. W ostatnim czasie powiększyliśmy naszą powierzchnię produkcyjną i magazynową, jednocześnie unowocześniliśmy park maszynowy. Naszym celem jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji opakowań o najwyższych standardach jakości, w sposób przyjazny dla środowiska i dający pełną satysfakcję naszym klientom.

Doświadczenie sprawia, że jesteśmy fachowcami w produkcji opakowań kartonowych oraz nowoczesnym i konkurencyjnym partnerem biznesowym.

Filozofią firmy jest partnerskie podejście do każdego kontrahenta, wiarygodność i rzetelność. Wszystko co robimy, tworzymy z pasją, dzięki której nasze plany mogą być w pełni realizowane.

Misja

Misją firmy jest produkcja najwyższej jakości opakowań kartonowych, spełniających wysokie wymagania naszych klientów. Zapewnimy kompleksową obsługę, a najnowsza technologia oraz wykorzystywanie surowca najwyższej jakości są gwarantem wysokiego standardu naszych produktów.

W firmie DROPAK realizujemy zamówienia niezależnie od ilości, dzięki parkowi technologicznemu dostosowanemu do tzw. „krótkich serii”. Każdy klient niezależnie do wielkości zamówienia stanowi dla nas taką samą wartość.

Wizja firmy

Pragniemy stać się liderem regionu i pionierem w wykorzystywaniu najnowszych technologii do produkcji certyfikowanych wyrobów. Naszym celem jest dalszy rozwój i rozszerzenie oferty dotychczas skierowanej przede wszystkim do firm z branży meblowej dla branży spożywczej, owocowo-warzywnej i chemicznej.